Kérdéseivel keresse ügyfélszolgálatunkat:

06 (54) 410 740

Nyilatkozat Hívásvégződtetési díjakról

A Káblex Kft hívásvégződtetési szolgáltatására vonatkozó díja,
2018. július 1 -től

A Káblex Kft a Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság Elnökének PC/27174-33/2017 számú határozata alapján a „Hívásvégződtetés egyedi, nyilvános helyhez kötött telefonhálózatban” megnevezésű piacon jelentős piaci erővel rendelkező szolgáltatónak minősül, ezért az átláthatóság kötelezettség teljesítése érdekében a jelen honlapon közzéteszi a hívásvégződtetési szolgáltatás nyújtására vonatkozó feltételeit, valamint az alkalmazott hívásvégződtetési díjait.
A Káblex Kft. 2018. július 1-től alkalmazott hívásvégződtetés forgalmi szolgáltatásra vonatkozóan megállapított díj napszaktól függetlenül
0,26 Ft/perc
amennyiben, a végződtetett hívás az Európai Unió, illetve az Európai Gazdasági Térség területén belülről érkezik
(a hívó fél számának A-szám országkódja az Európa Gazdasági Térség valamely tagállamának országkódja)
 
A Káblex Kft KTV  a  hívásvégződtetési  forgalmi  szolgáltatását  nem  közvetlenül  saját hálózati  interfészén  keresztül,  hanem  a  Netfone Telecom Távközlési és Szolgáltató Kft. összekapcsolási  pontján keresztül nyújtja.
Összekapcsolódási pont adatai
  • a. A Netfone Telecom Kft. összekapcsolási pont földrajzi helye:
    • BIX 1132 Budapest Victor Hugo u. 18-22
  • b. A Netfone Telecom Kft. összekapcsolásra felajánlott interfész adatai:
  • SÍP kapcsolat
  • Fizikai kapcsolat: Optikai csatlakozó: Duplex LC
  • Protokoll: IEEE 802.3z
  • Protokoll: SIP rfc 3261
  • optikai IEEE 802.3z 1000BASE-LX single mode
  • Duplex patch cord with 4 x LC/UPC connectors
Hajdúbagos,  2018.07.01
 
Káblex Kft.
 
2015 © Káblex Kft. - Minden jog fenntartva